جنبش  وبلاگی حمایت از طلبه سیرجانی
سفارش تبلیغ
صبا

'هیچکس به تحصن 6 ماهه یک طلبه توجه نمی کند'

به گزارش ایسنا ، در سایت تحلیلی خبری عصر ایران منتشر گردید:

نماینده تهران درمجلس همچنین با انتقاد ازتوجه نکردن به مساله تحصن یک طلبه در صحن حرم عبدالعظیم حسنی گفت: چرا رسانه‌ها به حادثه میدان کاج تا این حد پرداختند اما به این مساله بی‌توجه‌اند.

به گزارش ایسنا،  وی با اشاره به موضوع میدان کاج و توجه کمیسیون امنیت ملی مجلس به این مساله گفت: مشابه این مساله در ری اتفاق افتاده و طلبه‌ای از شش ماه پیش به خاطراعتراض به فساد اقتصادی در صحن حرم عبدالعظیم حسنی تحصن کرده است و در شب‌های سرد در محیط بیرون می‌خوابد اما هیچ توجهی به آن نمی شود.

رسایی اضافه کرد: من تذکرات لازم را دراین زمینه داده‌ام که چرا به صورت ویژه این موضوع مورد بررسی قرا رنمی گیرد چرا برای موضوع میدان کاج کمیسیون امنیت ملی تشکیل جلسه می‌دهد اما موضوع این فرد مورد توجه قرار نمی‌گیرد؟

وی با اظهاراینکه اگر یک هنرپیشه چنین کاری را انجام می‌داد از دفتر رییس‌جمهور هیات‌هایی اعزام می‌شد اضافه کرد: برای برخی ادعاهای کذب که پس از انتخابات توسط یکی از کاندیداها مطرح شد رییس مجلس کمیته‌ای تشکیل داد اما این مساله امروزمورد توجه قرار نمی‌گیرد.

رسایی تاکید کرد: ادعاهای وی که قابل بررسی است باید مورد توجه قرار گیرد.


کلمات کلیدی : طلبه سیرجانی، جهانشاهی، حمایت دولتی، حرم عبدالعظیم حسنی

برشور حمایت از طلبه سیرجانی برای پخش در عید سعید فطر

به همت خانم عطاریانی  ، برشور حمایتی "طلبه سیرجانی" برای پخش در روز عید فطر در وبلاگ قرار گرفت.
همگی دوستان می توانند این برشور رو را از وبلاگ برداشته و تکثیر کنند و روز عید فطر  در اختیار عموم قرار دهند. همچنین می توانند از طریق ایمیل به دوستان دیگر خود فرستاده و اطلاع رسانی کنند.

برشور حمایتی طلبه سیرجانی

لینک دانلود نسخه pdf

لینک دانلود نسخه word

با قرار دادن این پست در وبلاگ هایتان از این طرح ، حمایت کنید.

 کلمات کلیدی :

گزارش تصویری از دیدار سلیمی نمین با طلبه سیرجانی

تصاویر دیدار جناب آقای سلمی نمین با حجت الاسلام علیرضا جهانشاهی:

دیدار سلیمی نمین با طلبه سیرجانی


گزارش تصویری از دیدار سلیمی نمین با طلبه سیرجانی


گزارش تصویری از دیدار سلیمی نمین با طلبه سیرجانی

گزارش تصویری از دیدار سلیمی نمین با طلبه سیرجانیکلمات کلیدی : طلبه سیرجانی، جهانشاهی، دیدار، حمایت، سلیمی نمین

حرف خصوصی و مخفی از مردم ندارم

جمعی از نمایندگان قوه قضاییه صبح امروز با حضور در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی و محل تحصن طلبه سیرجانی با ادعای پیگیری مطالبات درخواست دیدار خصوصی با وی را داشتند.
اما جهانشاهی با رد درخواست آنان پاسخ داد: من مساله خصوصی و مخفی از دوستان و دانشجویان و مردم ندارم.

گفتنی است درخواست نمایندگان قوه قضاییه در حالی صورت گرفت که آنان با ادعای حفظ و احترام به قانون، حاضر نشدند مدارکی مستند برای اثبات نمایندگی از سوی قوه قضاییه ارایه کنند یا درباره مسوولیت خود توضیحی بدهند. در این جلسه که سه ساعت به طول انجامید، طلبه سیرجانی به دلیل عدم روشنگری مسوولیت این نمایندگان، حاضر به ارایه مدارک و جزییات دانسته های خود از مفاسد اقتصادی نشد.

همچنین شب گذشته حسن عباسی با طلبه سیرجانی دیدار و از مواضع وی حمایت کرد.کلمات کلیدی : طلبه سیرجانی، جهانشاهی، حسن عباسی، دیدار نمایندگان قوه قضاییه

چادر تو منطقه آزاد نیست . . .

دلت خوش است تو هم ای طلبه سیرجانی ها. همه دارند چادر از سر بر می دارند، تو نشسته ای در چادر؟
چادر محل زندگی کودک آواره فلسطینی است. تو را حکما بی عدالتی آواره کرده. تو هم می رفتی زمین می خوردی خب. زمین خواری روزه را باطل نمی کند. بگذار من هم به تو طعنه بزنم؛
بنز به تو نرسیده یا بی ام و؟
ای بابا!
تو الان برای خودت طلبه معروفی شده ای. برو صیغه محرمیت بخوان برای سارا و ندار. برو پای منبر. من خودم می شوم راننده ات. تو چرا نمی خواهی یک روحانی باکلاس باشی؟ سیرجان اصلا کجاست، تا وقتی رفسنجان هست؟ تو غصه بخور، پسته خوردنش با آقازاده ها. تو عرضه نداشتی که با امام عکس بگیری، تو عرضه نداشتی در هواپیما، در پلکان ششم دست امام را بگیری، تقصیر قوه قضاییه چیست؟ تو دیر به دنیا آمدی، همه کاخها پر شد، آقازاده ها مقصرند؟ تو داری اکسیژن می خوری، هوا می خوری، باد می خوری، غصه می خوری، چیزی نیست، زمین خواری عده ای اما گناه است!
چادر تو دمار از روزگار تراکم درآورده. می خواهی من هم برایت حرف دربیاورم؟ تو نمازت در این چادر باطل است؛ مکان غصبی است. تو چشم دیدن پیشرفت آقازاده ها را نداری. تو دلت خوش است. حجره و حوزه را ول کرده ای و داری یک تنه بار نواب را به دوش می کشی. اگر مردی تونل توحید را تو افتتاح می کردی. تنگه احد همین چادر توست. ول کن این تنگه را. تو بمیری بنیاد شهید حتی تو را منافق هم حساب نمی کند و هیچ مسئولی زیر تابوتت را نمی گیرد. ول کن این تنگه را. غنیمت را بچسب. بعد هم خودت یک پا ملایی. ? تا کلاه شرعی برایش بدوز و خلاص. وسواس خوب نیست. تو وسواسی هستی و می خواهی شمع بیت المال را با وسواس خاموش کنی. چه کسی به تو این ماموریت را داده است؟
گور بابای عدالت. سرت درد می کندها. پس فردا خود تو را می کنند مصداق ظلم به سران فتنه، که چرا مثلا در چادرت از گل نازکتر گفتی به فلان زالوصفت. تو متهمی. پس فردا همین عدالت را چماق می کنند بر سرت. به اسم مالک اشتر علی، ملک و املاک خود، شترهای خود را می کوبانند بر سرت. تو داری تند می روی. این خبرها هم نیست. همه جا امن و امان است و تو داری شورش را در می آوری. آخر چادر هم شد جای زندگی؟
خودت را آواره کوه و بیابان کرده ای که چه؟ امنیت ملی ما را جان سران فتنه تعیین می کند. تو باید با عباس بمیری و حاج کاظم باز هم باید بنشیند روی زمین و برای “ترسم نرسی به کعبه ای اعرابی”، قصه حسین کرد بخواند. من به جای تو بودم به جای غصه، پسته می خوردم و برای نسل آینده در زیرزمین متروی تهران کار فرهنگی انجام می دادم. دغدغه عدالت داری؟ بنده خدا، برایت حرف در می آورند که عشق شهرتی. دلت را می شکنند. خون می کنند به دلت. پشت سرت حرف در می آورند. بیا بیرون از چادر و دختران مانتویی را جذب اسلام کن. بگو که اسلام دین گل و بلبل است.

 مخ عدالت الان دارد سوت می کشد و هیچ قطاری به مقصد دوکوهه سوت نمی کشد.
تو اگر می خواهی مثل رزمنده ها با نان خشک افطار کنی، آقازاده ها هم حق دارند همه ما را خرمقدس خطاب کنند. ناراحت نشوی ها. این حرفها را دارند پشت سر تو می زنند. بیا بیرون از چادر و در مصاحبه زنده با فرزاد جمشیدی از فواید سبک خوردن سحری برایمان بگو. حافظ بخوان. کلیله و دمنه که زمین خوار نبودند. برای ما از نصرالله منشی بگو و از عبدالله ابن مقفع که آخر سر هم نفهمدیم کدام شان مترجم بود، کدامشان مولف! بیا بیرون از چادر و مجنون کوی لیلی باش.
عدالت هم خدا بزرگ است و چادر تو از خانه خدا هم ساده تر. پس فردا برایت حرف در می آورند که تو می خواهی ادعای خدایی کنی. تو هم می توانی عمار علی باشی و در عین حال سایت بالاترین تحویلت بگیرد. به وقتش شمر باش، به وقتش بسیجی، به وقتش ابوموسی و به وقتش در تنب کوچک خم شو تا کمر جلوی آقازاده بزرگ. چادر تو منطقه آزاد تجاری نیست.
یکی دیگر از صحن های “سیدالکریم” است و این امنیت سرمایه داری را به خطر می اندازد. تو باید کیش شوی وقتی در کیش، بچه فیل هم به تو رخ نشان می دهد. بیا بیرون از چادر و برای دخترکان دم بخت استخاره بگیر.
بیا بیرون از چادر و ول کن این بساط را.
تو چهره شهر را خراب کرده ای.
چادر تو زیر خط فقر است.
...............................
لینک مرتبط: درج شده از وب قطعه 26کلمات کلیدی : قطعه26، طلبه سیرجانی، حسین قدیانی
<      1   2   3   4      >